Strona Główna | Oferta | Informacje dla klientów | Cennik | Konatakt | Galeria
Promocja! | O salonie | Dojazd
 
promocja
  
osalonie
 

 
dojazd
  
 
Informacje dla klientów


Informacje dla klientów korzystających z Salonu :

1. Zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz odpowiednie warunki sanitarne. Narzędzia są dezynfekowane po każdym zabiegu, salon jest klimatyzowany.

2. W salonie nie używamy środków uspokajających.
Psom agresywnym zakładany będzie kaganiec.

3. Wizyta w salonie pielęgnacji psów trwa 2-4 godziny, na czas który wskazane jest pozostawienie psa samego w salonie - psy są wówczas znacznie spokojniejsze. O zakończeniu zabiegu powiadomimy telefonicznie.

4. Jeżeli zrezygnują Państwo z kąpieli psa w naszym salonie, prosimy o wykąpanie psa co najmniej dzień wcześniej i rozczesanie. PAMIĘTAJ! aby rozczesać psa przed kąpielą.

Uwaga! Prosimy o niekąpanie psa co najmniej 2 tygodnie przed zabiegiem trymowania.

5. Zapisy na zabiegi odbywają się w salonie przy ul.Matejki 79 lub telefonicznie pod nr 530 085 196. Z uwagi na długi czas trwania pielęgnacji rezerwacja obowiązkowa.

6. Pchły zwalczane będą obligatoryjnie za dodatkową opłatą. Ewentualne zmiany skórne lub inne zauważone przez nas zmiany chorobowe będą sygnalizowane właścicielowi ppromocja.

7. Psy muszą posiadać świadectwo szczepienia przeciwko wściekliźnie.

8. Prosimy o poinformowanie o następujących sytuacjach: chorobach o podłożu alergicznym, trudnym charakterze psa, innych okolicznościach mogących wpływać na złe samopoczucie psa w trakcie i po zabiegach pielęgnacyjnych, np. chorobach układu krążenia.

9. Nie ponosimy odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia psa, ze względu na zatajenie istnienia choroby ukrytej np.: padaczka, wady serca, przeziębienia, choroby alergiczne, problemy psychiczne.

10. Salon zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia psów: chorych, bardzo zaniedbanych, agresywnych.
 
 
 
 
Szybki Kontakt :tel: 530-085-196